Novinky

27. 4. 2020


15. 03. 2020

!!! POZOR MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ !!!

Od pondělí 16. 3. 2020 oznamujeme našim pacientům, že provoz ordinace bude omezen pouze na akutní stavy !!!

Do odvolání nebudou v ordinaci prováděny zejména preventivní a vstupní prohlídky, registrace, veškerá potvrzení, žádosti, průkazy, očkování, preventivní a kontrolní odběry !!!

PROSÍM, NEVSTUPUJTE VŮBEC DO ČEKÁRNY !!!

Recepty budou zasílány pouze prostřednictvím eReceptu na tel. čísle 466 930 174 a d.brozova@centrum.cz

DO ČEKÁRNY VSTUPUJE MAXIMÁLNĚ 5 AKUTNÍCH PACIENTŮ, OSTATNÍ ČEKAJÍ VENKU PŘED ORDINACÍ !!!

Ordinační doba: 7 – 11 hod., ÚT: 7 – 9 hod.

Žádáme tímto naše pacienty, aby proto omezily návštěvy ordinace a tím chránily své a naše zdraví. Buďme k sobě tolerantní, ohleduplní a dodržujme zvýšené hygienické návyky.         


V dubnu 2016 jsme provedli výběrové řízení na všeobecnou sestru, neboť stávající sestra Pittnerová Michaela nastoupila do domova pro seniory v Pardubicích – Dubina.
Nejlépe si vedla a uspěla Bc. Martina Černá nar. 31. 3. 1992.
Nastoupila do naší ordinace dne 1. 6. 2016

Absolvovala:
– Střední zdravotnickou školu v Hradci Králové
– Lycée agricol de Cognin, Francie
– Západočeská univerzita v Plzni, obor Všeobecná sestra
Jazykové znalosti: angličtina (pokročilá), francouzština (pokročilá), němčina (základní)
Pracovala: FN Plzeň a FN Hradec Králové

Osvědčila se u nás po odborné stránce, v komunikaci s lidmi, v psychologii. Je velmi pracovitá, má zájem o studium novinek ve zdravotnictví, účastní se seminářů a má zájem o aktuální dění.
Jsme rádi, že jsme přijali právě Bc. Martinu Černou, protože je po všech stránkách schopná všeobecná zdravotní sestra a jsem s ní velmi spokojeni.


19. 10. 2015

Co nového v našem zdravotnickém zařízení?!

Nakoupili jsme přístroj QuikRead, kterým provádíme test CRP, což je časný ukazatel zánětu. Pomáhá rozlišit bakteriální nebo virovou infekci. Odběr se provádí z kapilární krve z prstu.

Dále byl zakoupen přístroj QLabs na měření PF INF. Tento test se používá u pacientů, kteří užívají Warfarin a určuje správné rozmezí srážlivosti krve. Odběr se provádí z kapilární krve z prstu.

MUDr. Fialová Eliška od 9. 11. 2015 nastupuje na mateřskou dovolenou a tak ji přejeme hodně zdraví a štěstí v nové životní etapě i v roli maminky!
Ordinační hodiny zůstávají stejné, beze změn.


Upozorňujeme na změnu ordinačních hodin od 1.11.2014.

Změna se týká ordinačních hodin vždy ve čtvrtek, kdy došlo k posunu ordinačních hodin a to od 12hod do 18hod – pro objednané.


K 1.11.2014 se MUDr. Fialová Eliška stala našim zaměstnancem.


S radostí oznamujeme, že dne 14.10.2014 MUDr. Fialová Eliška, úspěšně složila zkoušku a získala specializovanou způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru praktického lékařství.


MUDr. Čefelínová Eliška (má bývalá rezidentka) se dne 26.7.2014 šťastne provdala a přijala jméno Fialová. Gratulujeme!


Ordinace praktického lékaře zakoupila přístroj Quick Read pro stanovení okultního krvácení ve stolici (velmi jednoduchý odběr stolice) a pro stanovení CRP. CRP je diagnostika pro stanovení akutního zánětu přímo v ordinaci.  Oba výkony jsou hrazeny pojišťovnami při nasmlouvání bodů zdravotnického zařízení. Výkon je zařazen do regulačních mechanismů a nesmí být při něm jiné laboratorní vyšetření.Vyhledávání